KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407217
nr 1340 7217
Hans Fritzdorf
(1927-1990), Sverige
Oljemålning, Komposition. Olja på pannå, 54x70cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:15:56
200 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)